LMS naujienlaiškis Nr. 12, 2016 m. vasario 18 d.

LMS naujienos

Šiemet VBE metu abiturientai iš dramblio padarys musę

Prieš egzaminus nagų graužti nereikės, nes LMS programa "Egzaminai. Nesinervink" jau trečius metus iš eilės pristato leidinį "Abituriento atmintinė. Viskas ką turi žinoti", kuriame pateikiami atsakymai į dažniausiai paskutiniais moslo metais kylančius klausimus.

Leidinys rengiamas bendradarbiaujant su Nacionaliniu egzaminų centru (NEC) ir Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO). Abituriento atmintinę rasite čia.

Registruok savo savivaldą mokymams!

Jei Tavo mokykla dar neužsiregistravo mokymams, puiki proga tą padaryti jau dabar! Užpildyk formą čia, ir su tavimi jau greitai susisieks vienas mokymų vadovų, kuris džiaugsis galėdamas atvažiuoti į Tavo mokyklą ir padėti gilinti savivaldos žinias pageidaujamoje srityje.

Lietuvos moksleivių sąjunga ir toliau aktyviai tęsia LMS Mokymų vadovų (MV) sistemą, kurios tikslas – pasitelkus MV patirtį, padėti Lietuvos mokyklų mokinių savivaldoms stiprėti ir efektyviai atlikti pagrindinę savo funkciją - atstovauti moksleivių interesams.

Švenčiame Lietuvos gimtadienį!

Primename, kad Vasario 16-oji ir Kovo 11-oji, tai valstybinės šventės, o ne graudulio diena. Kviečiame kartu su jaunimo organizacijomis ir lietuviais visame pasaulyje, pasveikinti Lietuvą su gimtadieniu! Nuo vasario 16-os iki kovo 11-os dienos, fotografuokitės su plakatu "Su gimtadieniu, Lietuva", o nuotraukomis pasidalinkite Facebook tinkle, naudodami žymę #sugimtadieniuLietuva arba siųskite el. paštu sugimtadieniulietuva@gmail.com

Rekomendacijos mokinių savivaldų specialistams

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su Jaunimo reikalų departamentu (JRD) parengė rekomendacijas savivaldybės specialistams, atsakingiems už mokinių savivaldas. Kiekvienoje savivaldybėje yra asmuo, atsakingas už mokinių savivaldų veiklą, tačiau daugelyje miestų tai visiškai nepasiteisino ir buvo neveiksminga, todėl inicijavome darbo grupę, kuri nurodė tam tikras gaires, kaip ir ką turėtų veikti tokie specialistai. 

Rekomendacijas rasite čia.

Vasario vadovų klubų diskusija - mokytojų rengimo tvarka

LMS vienijamuose miestuose vykstančiuose vadovų klubuose vasario mėnesį mokinių savivaldų atstovai diskutuoja apie mokytojų rengimo tvarką bei galimą jos tobulinimą, kitus švietimo sistemoje šiuo metu aptariamus klausimus.

Padalinių naujienos

LMS vienija jau 32 savivaldybes!

Vasario 12 d. Radviliškyje vyko atkuriamas mokinių savivaldų forumas, kuriame dalyvavo Radviliškio mieste ir rajone veikiančių mokinių savivaldų atstovai. LMS Radviliškio mokinių savivaldų informavimo centras, kurio veikla buvo laikinai sustabdyta - grįžta į LMS šeimą ir tampa jau 32-aja LMS vienijama savivaldybe! 

Renginio akimirkos čia.

Joniškis - pilietiškumo židinys?

LMS Joniškio mokinių saivaldų informavimo centro savanoriai, įgyvendindami LMS programą "Pilietis - kas?", dalijasi savo pilietiškumo pavyzdžiu ir skatina kasdienėje savo aplinkoje nepamiršti malonaus žodžio, paslaugaus poelgio, pagarbos kitam žmogui ir žinoma - meilės Tėvynei.

"Laisvė - tai būti savimi. O būti savimi - tai didžiulė atsakombė." B. Vanagas

Kitos naujienos

Į Lietuvą grįžta Nacionalinis diktantas

Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai vėl kviečia visus lietuvių kalbos mylėtojus pasitikrinti kalbos žinias.

VšĮ Pilietinės minties instituto organizuojamas Nacionalinis diktantas vyks vasario 27 dieną 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją.

Daugiau informacijos rasite čia.

MailerLite